VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe www.oloop.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Refuser (registrikood 14953956), asukohaga K. A. Hermanni 3-33c, Tallinn 10121, Harju maakond, Eesti Vabariik.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest juhul, kui veebipoes ei ole näidatud teisiti. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kliendi asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse kliendile tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Pocopay
  • Tasumine krediitkaardiga: Visa, Mastercard, American Express

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pangalingimakseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Stripe makseplatvormi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le või krediitkaardi makse korral Stripe.com makseplatvormile.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik

Kauba kättesaamiseks on kliendil järgnevad valikud: Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaadid ning kullerid.

Kauba saatmiskulud kannab klient juhul, kui ostukorvi summa on väiksem kui 28 € ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul kliendi määratud sihtpunkti kolme tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kuni 14 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Pakendi tagastamine

Veebipood pakub kliendile võimalust tagastada Veebipoe omanikule tühjad tootepakendid.

Tühjade tootepakendite tagastamiseks tuleb Veebipoes valida “Pakendi tagastus”, registreeruda kliendiks või logida sisse kliendikontole, märkida tagastatavate pakendite kogus, lisada need nö ostukorvi ning teha valik, kas saada soodustus järgmiselt tellimuselt või saada pudelite eest raha tagasi oma kontole, vajutada “Kinnitan” nupule. 

Klient pakendab tagastatavad tühjad tootepakendid samasse kasti, milles Veebipood on talle kauba saatnud.

Klient kohustub tagama, et tühjad tootepakendid oleks pakendatud kasti turvaliselt, et vältida nende purunemist transpordil.

Klient viib tagastatavad tootepakendid sama ettevõtte  pakiautomaati, kuhu kauba tellis (Omniva või Itella Smartpost) ning saadab Veebipoe omanikule tagasi.

Tagastuse vormistamiseks pakiautomaadis on kliendil vajalik sisestada sama uksekood, mis saadeti talle sms-ga tellimuse saamisel.

Klient valib L suuruses kapi, asetab kasti kappi, sulgeb ukse ning prindib kviitungi.

Juhul, kui klient valis soodustuse järgmiselt tellimuselt, siis saadab e-pood kliendi e-postile sooduskoodi hiljemalt 3 päeva jooksul peale tagastuse kätte saamist.

Juhul, kui klient valis raha tagastuse, siis kannab e-pood kliendi märgitud pangakontole raha tagastatud pakendite eest hiljemalt 7 päeva jooksul peale tagastuse kätte saamist. 

Soodustuse või raha tagastuse saamise eelduseks on, et tagastatud pakendid oleksid jõudnud  kahjustamata e-poe omaniku valdusse.

Soodustuse või raha tagastuse saamise eelduseks on, et tagastatud on 4 või enam tootepakendit (välja arvatud kast, mille sees tootepakendid on) ühe saadetisena.

Taganemisõigus

Ostes oloop.eu veebipoest, kehtivad kaubale Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse www.oloop.eu e-poe aadressil shop@oloop.eu, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

Kõik tagastatavad tooted on kliendi vastutusel senikaua, kui need on jõudnud Veebipoe omaniku lattu. Klient peab veenduma, et kõik oleks korrektselt pakendatud ja oht, et toode võiks transpordil viga saada, on täielikult välistatud.

Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Veebipoe omanik tagastab raha hiljemalt 14- kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates.

Tagastamisele ei kuulu tooted, mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

Palume kõik pretensioonid esitada e-posti teel oLoop-i klienditoele shop@oloop.eu.

Veebipoe omanik tagastab Tarbijale saatmise kulud täies ulatuses juhul, kui taganemise põhjuseks on puudustega, vale, vigastada saanud toode või see ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele. Kauba puuduse olemasolu korral asendatakse kaup sama kaubaga, välja arvatud juhul, kui vastavat kaupa ei ole enam müügil.

Kui vastavat kaupa ei ole enam müügil, siis Kliendi valikul kaup asendatakse või müügileping lõpetatakse ja tagastatakse Kliendile kauba maksumus. Kliendil on õigus kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

Lepingust taganemiseks loetakse ka juhud, kus klient ei tule 14- päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja pakiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul. Tagastame sellistel juhtudel ostusumma koos postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Veebipoe omanik ei vastuta sellisel juhul tekkinud kahju eest, kui kauba kohaletoimetamine viibib tingituna asjaoludest, mida Veebipoe omanik ei saanud ette näha või mõjutada.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui kliendiks on juriidiline isik.

Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui klient on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood kliendile tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda kliendilt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile  shop@oloop.eu või helistada telefonil: +372 55 688 144.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist kliendile.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood kliendile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba kliendile saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab kliendile uudiskirju ning pakkumisi kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid

Vaidluste lahendamine

Kui kliendil on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile shop@oloop.eu või helistada telefonil: +372 55 688 144.

Kui klient ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada komisjon.ee lehel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kliendi ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi ec.europa.eu poole

CLOSE
Add to cart