Vii oma ettevõte keskkonnahoidlikumale tasemele ja tee bränd Oloopiga nähtavamaks – telli Oloop ringmajandusteenus ja signatuurbränditud kehahooldustooted

Kui oled hotelli-, restorani või kohvikupidaja või tegutsed mõnes teises teenusettevõttes, siis võta meiega ühendust – paneme kokku just Sinu firma vajadusi arvestava teenusmudeli, et saaksid nutikamalt oma ressursse kasutada.

Oloop signatuur kehahooldustooted on vähemalt 90% looduslikud, 100% pakendijäätmevabad, 100% biolagunevad, 100% taastäidetavad. Kehahooldustoodete valikus on käteseep, shampoon & dushigeel, palsam, käte- & kehakreem. Toodete loomisel on kasutatud võimalikult looduslikke koostisosi, mis hellitavad nahka ja niisutavad juukseid. Loodusest inspireeritud lõhnad ergutavad meeli ja mõjuvad lõõgastavalt.

Oloop dosaatoreid on erinevas suuruses, värvuses ja erinevast materjalist. Dosaatorid saab kinnitada seinale spetsiaalse hoidikuga.

Kõik meie täitepakendid on pidevas ringluses – me võtame need tagasi, puhastame, taastäidame ja saadame uuesti kasutusse.

Paku oma klientidele võimalus kasutada looduslikke pakendijäätmevabasid kehahooldustooteid ning hoia kokku kuludelt!

1
2
1
2

Võta meiega julgelt ühendust

Oleme hea meelega avatud koostööks

CLOSE
Add to cart